tömer ankara

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar açısından Türkçe her ne kadar zor bir dil olarak tanımlansa da uygun yöntem ve teknikler uygulandığında Türkçe kolay bir şekilde öğrenilebilen bir dil olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada Türkçe dil kursu ve personelinin kalitesi ön plana çıkmaktadır. Yabancılar için Türkçe kursu söz konusu olduğunda karşımıza alternatif seçenekler çıkmaktadır. Ancak alanında uzman olan ve profesyonel bir eğitim veren bir kurstan hizmet almak önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bilişsel Akademi, alanında uzman öğretmenleri ve ileri teknolojik donanımlı sınıflarıyla Türkçe kursu konusunda hizmetinizdedir. Hemen her kur seviyesinde Türkçe kursu düzenleme kabiliyetine sahip olan Bilişsel Akademi, kursiyerlerine her seviyede Türkçe öğretmen hususunda son derece başarılıdır.

Türkçe Dil Kursu Programımız

Hemen herkes için uygun olacak olan; Türkçe dil kursu seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ders saatlerimiz 50 dakika olarak belirlenmiştir. Yine kurdan kura değişiklik gösterse de 80 ders saatlik bir kur programımız bulunmaktadır. Şayet Türk soylu bir öğrenciyseniz; bu kur programı 60 saat civarında da olabilmektedir. Ortalama 7 ay ile 9 ay kadar sürebilen Türkçe dil kursu programımız bulunmaktadır.

Bilişsel Akademi; hızlandırılmış Türkçe dil kursu programlarını da sunabilme kapasitesine sahiptir. Bundan dolayı hemen her düzeyde nitelikli bir şekilde Türkçe dil kursu hizmetini kursiyerleriyle buluşturmaktadır. Öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenebilen kurs programlarımız, esnek ve profesyonel bir anlayışta sürdürülmektedir. Bundan dolayı çağdaş normlara uygun bir dil öğretimi sunabilme kabiliyetine sahibiz.

Ankara Türkçe Kursu

Ankara kentinin uluslar arası seviyede misafirlerinin bulunduğu hemen herkesçe bilinmektedir. Bu durum kentte Türkçe öğrenmek hususunda önemli bir ihtiyacın ortaya çıkmasını da mümkün kılmaktadır. Ankara Türkçe dil kursu ihtiyacının karşılanması noktasında son derece başarılı olan firmamız, son derece nitelikli bir dil kursunu kursiyerleriyle buluşturmaktadır. Temel Türkçe ve ileri seviyede Türkçe dil eğitimi başta olmak üzere hemen her seviyede Türkçe öğretebilen Bilişsel Akademi, dil kursunu başarıyla tamamlayanlara sertifika da vermektedir. Türkçe ve Türk kültürünün tanıtılması konusunda sorumluluk duygusu içerisinde hizmet sunan Bilişsel Akademi; Türk Misafirperverliğini kursiyerleriyle buluşturmaktadır.

 

 

Written by 

1 thought on “Yabancılar İçin Türkçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir