tömer ankara

Yabancılar İçin Türkçe Dil Kursu Hizmetimiz

Türkçe dil kurslarını dünyanın pek çok yerinden gelen misafirlerimizle buluşturan Bilişsel Akademi, her seviyede Türkçe öğretmen hususunda son derece iddialıdır. Dil öğrenmenin bir süreç işi olduğunun bilincinde olan Bilişsel Akademi, yabancılar için Türkçe dil kursu hizmetini modern sınıflarda sunabilme kabiliyetine sahiptir. Türkçenin dil yapısına tamamıyla hakim olan öğretmenlerimiz sayesinde son derece nitelikli bir Türkçe dil eğitimi sunan Bilişsel Akademi, kendisini çağın gereklerine göre de yenilemektedir.

Bilişsel Akademi, yurt içinde ve yurt dışında bulunan bireylere Türkçeyi yabancı dil olarak öğretmek amacıyla hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte hem Türkiye’yi tanıtmak hem de Türk kültürünün temel dinamikleri anlatmak amacıyla hizmet sunmaktadır. Bilişsel Akademi dil eğitimi verirken; ulusal ve uluslar arası pek çok kurum ve kuruluşla da iş birliği gerçekleştirmektedir. Böylece modern ve işlevsel bir eğitim anlayışını kursiyerleriyle buluşturmaktadır.

Kapsam Bakımından Yabancılar İçin Türkçe Dil Kursu

İleri teknolojik materyallerle donatılmış sınıf ortamında yabancılar için Türkçe dil kursu veren Bilişsel Akademi, etkileşimli sınıf ortamı sayesinde kalıcı öğretmenleri olabildiğince hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Aylık kur paketlerimizle ve 48 saatlik farklı kur paketlerimizle Türkçeyi sorunsuz bir şekilde öğretebilen kursumuz; kursiyerlerimizin talepleri doğrultusunda kurs programını da güncelleyebilmektedir.

Temel Türkçe I dil kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz; A1 sertifikası alırken; Temel Türkçe II kursunu tamamlayan kursiyerlerimiz        A1 sertifikası almaya hak kazanmaktadır. Yine Orta Türkçe I seviyesindeki kurs programımızı tamamlayan öğrencilerimiz; B1 sertifikası alırken; Orta Türkçe II kurs programını başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz B2 sertifikasını alabilmektedir. Bununla birlikte yüksek Türkçe  dil kursunu başarıyla tamamlayanlara C1 sertifikası verilirken; yüksek Türkçe II kursu programımızı tamamlayanlar C2 sertifikası alabilmektedir.

Yabancılar İçin Türkçe Dil Kursu Ankara

Ankara kentinde bulunan yabancılar için Türkçe dil öğrenmek temel bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Kursumuz; oraya çıkan bu ihtiyacın karşılanması noktasında uluslar arası kalite standartlarında bir programı uygulayabilmektedir. Böylece modern sınıflarımızda; profesyonel bir disiplin anlayışı içerisinde Türkçe dil kursu hizmetimizi sunmaktayız. Dinamik yapıya sahip öğretmenlerimiz sayesinde sorunsuz bir dil kursu hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

 

 

Written by 

8 thoughts on “Yabancılar İçin Türkçe Dil Kursu

  1. Kişisel gelişim kursu alanında deneyimi ve profesyonelliğiyle ön planda yer alan Bilişsel Akademi, oldukça başarılı. Üstelik fiyatları da oldukça uygun.

  2. Online hızlı okuma kursu konusunda son derece iddialı bir hizmet sunan bir yer. Çok da faydalı oluyor. Tavsiye ederim

  3. I want to learn turkish this year. I will come to ankara in June. Do you have a Turkish course

  4. YÖS kurslarınız yazın var mı? Almanya’ da yaşıyorum. 2 ay gibi bir süre Ankara’ da bulunabilirim. Arkadaşlarım kurslarınıza katılmış, Dilek Özcan… Bana mail atarsanız sevinirim.

  5. Akademik bir başarı düşünüyorsanız, özellikle dil yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız; Bilişsel Akademiyi rahatlıkla tavsiye edebilirim.

  6. YÖS kursuna hazırlanmak istiyorum. Mavi kart sahibiyim. İngilizce’ de fena değil SAT’ a da girebilirim. Bana mail atar mısınız? Kurslarınızla ilgili

  7. Kişisel gelişim kursu mu arıyorsunuz? Mesleki anlamda kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Bilişsel Akademi tam size göre. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir