Profesyonel Yöneticilik Kursu

Profesyonel Yöneticilik Kursu ile Başarılı Yapılar

Eskiden bir veya iki daireden oluşan binalar artık çok katlı ve çok daireli. Apartmanlardaki daire sayıları artınca sitelerdeki sayı bazı yerlerde yüzleri aşmaktadır. Çok fazla insanın bir arada yaşamak zorunda olduğu site ve apartmanlarda, işlerin ve ödemelerin aksamadan ilerlemesi için bir yöneticiye ihtiyaç vardır. Profesyonel yöneticilik kursu çok sayılı dairelerin oluşturduğu site ve apartmanlarda yöneticilik yapmayı düşünen kişilere özel olarak tasarlanmıştır.

Yöneticinin, dürüst, sorumluluk sahibi ve anlayış sahibi olması gerekir. Kişisel gelişim kursu, yönetici adayların kendilerini geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Topluma hitap etme ve liderlik vasfına sahip olmayı sağlayan kurslarımız yönetim işini teknik, sanat ve bilim açısından uygulayabilmeyi de göstermektedir. Eğitimlerimizin amacı halkla ilişkileri kuvvetli yöneticiler yetiştirmektir.

Mali, hukuki ve idari açıdan yeterli yöneticiler yetiştirmeyi hedefleyen profesyonel yöneticilik kursu eğitimlerimiz, kişileri teknik bilgi birikimi ve yeterli tecrübe becerileri ile donatmaktadır.

 • Bina, site veya apartman yöneticiliği alanlarında kendini geliştirmek ve yetiştirmek isteyen
 • Profesyonel muhasebe müdürü, yönetici, teknik personel sorumlusu, saha çalışanı ve bunlara benzer pozisyonlarda çalışmak isteyen
 • Bina, site ve yapı yönetimi sektöründe bulunan veya bulunmaya aday olan
 • Yapı yöneticiliği ve benzeri alanlarda en iyisini yapmayı tasarlayan
 • Sigortacılık, emlak, danışmanlık sektörlerinde çalışan
 • Bina, site ve apartman projelerinin satış sonrası hizmetleri verenler
 • Kat malikleri, apartman, site, bina yönetimi kurulu üyeleri, denetçilerin hepsi Üniversite onaylı bina yöneticiliği kursu eğitimlerimize katılabilir.

Lojistik Turizm ve Otelcilik, Mali ve Hukuki Mevzuat, Bilişim, Finans, Sağlık, Holding, Danışmanlık, Reklam Medya ve Halkla İlişkiler alanlarında uzun yıllar uzman yönetici olarak çalışmış kişiler tarafından profesyonel yöneticilik kursu eğitimlerimiz verilmektedir. Akademik kariyeri bulunan uzmanlar tarafından verilen eğitimimizin neticesinde sertifika vermekteyiz.

Diğer eğitim kurumlarında olmayan saha tecrübelerinin de paylaşıldığı eğitimlerimize aktif olarak katılamayanlar online site yöneticiliği kursu imkanlarımızı değerlendirebilir. Hem teorik hem pratik bilgilerin paylaşıldığı eğitimlerimiz neticesinde eşsiz bilgilere ve deneyimlere sahip olunmaktadır. Profesyonel yöneticilik programı içeriğimizde, Gayrimenkul Geliştirme, Bina, Site ve Toplu Yapı Yönetimi, Bina ve Yönetim Hukuku, Profesyonel Toplu Yapı Yöneticileri için Temel Muhasebe Eğitimi, İnşaat Projelerinde Değerleme Yaklaşımı, Şikayet Yönetimi bulunur.

 

Written by 

10 thoughts on “Profesyonel Yöneticilik

 1. AB projelerine hep ilgi duymuşumdur. Ancak projelendirme çalışmalarının nasıl yapılacağına dair pek bir bilgim yoktu. Bilişsel Akademiyi internetten buldum. Şimdi AB projeleri konusunda kurs alıyorum. Tavsiye ederim

 2. Özellikle mülakat teknikleri konusunda uzman personelleri sayesinde topluluk önünde konuşma hususundaki tüm sorunlarımı halettim. Teşekkür ederim.

 3. Okuduğunuzu anlama konusunda sorunlar mı yaşıyorsunuz? Yavaş okuduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O zaman Bilişsel Akademi’den hızlı okuma kursu alabilirsiniz.

 4. Kurs ücretleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz. Profesyonel Yöneticilik kursu ve diksiyon kursu

  Saygılarımla

 5. Yazın size Diyarbakır’ dan 14 kişilik lise son öğrencilerimize hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitimi aldırmak istiyoruz. Kuzenlerim 2 yıl önce eğitimlerinize katılmıştı. Etika Eğitim değişti mi? Taner hocanın derslere girmesini istiyoruz..

 6. Profesyonel yöneticilik eğitimlerine katıldım, şuan kendi işimi yapıyorum. Çok kazanmıyorum ama kendi işim. 4 binanın yöneticiliğini sizlerin öğrettikleri ile yapıyorum.

 7. kurumsal eğitim almayı düşünüyoruz. Diksiyon ve hitabet sanatı, belge bilgi yönetimi, hızlı okuma ve genel İngilizce. Mail attık. Referanslarınız var mı? Mailde belirtemedim. İyi çalışmalar…

 8. bu eğitime katılım kendime iş yeri açmak istiyorum. Bu aralar site yöneticiliği, apartman yöneticiliği pek moda haline geldi. Kurslarınız ne zaman başlıyor.

 9. Site ve apartman yöneticiliği yapmak istiyorum. Beni anlamışsınızdır. Bir iş yeri açıp sitelere ve apartmanlara profesyonel yöneticilik hizmeti sunacağım. Bu eğitim bunun için yeterli olur mu? Farklı eğitimlerede katılmam gerekiyor mu?

 10. Diksiyon eğitimlerinize katılmak istiyorum. Geçenlerde bir arkadaşım katılmış. profesyonel yöneticilikte dikkatimi çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir