GRE Kursu

Üniversitelerde dört yıllık lisans eğitiminde birçok alanda temel eğitimin üzerinde verilmektedir. Her kişi için merak ettiği ve ilgilendiği alan değişmektedir. Bu alanda uzmanlaşabilmesi için yüksek lisans ve doktora yapmaktadır. Sizlerde lisansüstü eğitimini Amerika’da yapmak istiyorsanız GRE sınavına girmeniz gerekmektedir. Mühendislik alanında ya da Sosyal Bilimler alanında ilgili fakültelerden mezun olan kişiler GRE sınavına girmelidir. Başvuru yapılacak üniversiteye göre alınması istenen puan değişmektedir.

Sizlerin amaçlarınıza ulaşabilmeniz için eğitim süresince yardımcı olmaktayız. Eğitim programınızı en uygun şekilde hazırlamaktayız. Ülkemizde bu tür sınavlara benzer çok sınav bulunmamaktadır ve İngilizce olması da bazı soru işaretlerine neden olabilmektedir. Bütün bu soru işaretlerini ortadan kaldırarak kaliteli bir GRE kursunu sizler ile buluşturmaktayız.

Uluslararası Eğitim Standartlarında GRE Kursu

Akademik yolculuk keyifli ve eğlenceli bir süreçtir. Araştırmalar ve bilimsel çalışmalar ile geçecek yıllar anlamına da gelmektedir. Bu sürecin başlayabilmesi ve istediğiniz üniversiteye başvuru koşullarının sağlanması gerekmektedir. GRE kursumuz ile en önemli koşulardan biri olan sınav puanını alabilirsiniz. Alanında uzman kişilerden oluşan eğitim kadromuz ile uluslararası eğitim standartlarına uygun şekilde kursumuzu vermekteyiz.

İngilizce evrensel bir dil olduğu kadar aynı zamanda bilimin dilidir. Sizlerin hedeflerine ulaşabilmesi için çok uzun zaman harcamadan ve etkin bir şekilde öğrenebilmeniz için teknolojik alt yapı kurduk. Deneyimlerimizden elde edindiklerimiz ve teknolojinin birleşmesi ile GRE kursumuz meydana gelmiştir.

GRE Sınavı İçin Eğitim Verilen Alanlar

GRE sınavı üç bölümden oluşmaktadır. Sayısal, sözel ve analitik bölümden oluşmaktadır. Her bir bölüm için ayrılan süre farkıdır. Puan aralığı 200 ile 800 arasında olup genellik ile 600 üzerinde puan alınması beklenmektedir. Bu sınavın amacı akademik hayat için analitik düşünme ve yorumlama yetenekleriniz ölçmektedir. Biyokimya, biyoloji, bilgisayar bilimi, İngiliz Edebiyatı, matematik, fizik ve psikoloji alanlarında olan kişiler bu sınava girmelidir. Diğer önemli bir nokta ise bilgisayar ortamında yapılan bir sınav olmasıdır.

GRE kursumuz kapsamında yukarıda açıkladığımız 8 alan üzerine eğitim programlarımız bulunmaktadır. Üç bölümde de başarılı olacağınız şekilde uygulamalı ve en verimli olacak şekilde bütün ayrıntılar çok iyi bir şekilde düşünülmektedir ve sizlere sunmaktayız.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir