Çocuklarınızın Ufkunu Genişletin

Yabancı dil eğitimine ülkemiz insanları biraz geç kalmaktadır. Ya lise bitmek üzereyken sınavlara hazırlanmak için ya da üniversite bitince daha iyi iş sahibi olabilmek için dil eğitimine başlanır. Bilişsel Akademi Çayyolu Çocuklar için İngilizce kursu insanlarımızın kafasındaki bu anlayışı değiştirmiştir. Kursumuzda 3 yaşındaki çocuklara İngilizce dil eğitimine başlanmaktadır. Hatta anne karnındaki bebeklerin bile dil eğitimi alabileceğine inanan anne-babalar erken yaştan dil eğitimine başlamak istemektedirler. Yabancı dil eğitimi çocukların zihinsel faaliyetlerini aktifleştirmektedir. Çocuklarımızın zihinsel faaliyetlerinin gelişmesi ve ilerlemesi için çocuklar için İngilizce kursu gruplarını ve verdiğimiz eğitimleri incelemenizi tavsiye ederiz. Farklı kültürleri öğrenen çocukların ufku daha geniş olacağından dil öğrenimine önem verilmelidir.

Çayyolu Çocuklar İçin İngilizce Kursu Grupları

İngilizce eğitimi önemli midir, neden okullarımızda İngilizce eğitimi verilmektedir gibi soruları eskiden daha çok duyardık. Günümüzde insanlarımız İngilizcenin dünya dili olmasından dolayı önemli olduğunun farkındadır. Bilişsel Akademi Çocuklar için İngilizce kursları ebeveynlerin dil öğrenmenin farkına varması ile daha fazla rağbet görmeye başladı. Bütün anne babalar çocuklarının dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim almasını arzu eder. Dünyanın en iyi 10 üniversitesi Amerika ve İngiltere’dedir. Genel İngilizce’ den başlayan Bilişsel Akademi Çocuklar için İngilizce kursları, evlatlarımızın yaş gruplarına göre eğitim vermektedir.

  • English Gate: 3 ile 6 yaş için geçerlidir. Haftada 3 saat İngilizce
  • Kid Gate: 7 ile 14 yaş için geçerlidir. Haftada 3 saat İngilizce
  • Teen Gate: 14 ile 18 yaş için geçerlidir. Haftada 3 saat İngilizce verilir. 1 saat için çocuğumuzun Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Japoncadan birini seçmelidir.

Çocuklara Dil Eğitiminde Formasyonun Önemi

İngilizce eğitimi için erken yaşta başlamanın önemli olduğu artık herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçektir. 7 aylık veya 2 yaşında İngilizce eğitimine başlanabilir. Çayyolu Çocuklar için İngilizce kursu olarak bizler olabilecek en erken yaşta eğitimlerimize başlamaktayız. Fakat çocuklarımıza İngilizce öğreteceğiz derken bıktırmamak gerekir. İngilizce öğretimini yapan eğitim kadrosunun pedagojik formasyon almış olması eğitimin kaliteli ve doğru tekniklerle verilmesi açıcısından önemlidir. Çayyolu Çocuklar için İngilizce kursu kadrosun formasyon almış deneyimli eğitimcilerden oluşmaktadır. 3 yaşındaki çocuğa 10 yaşındaki çocuğun eğitimi verilemez. Aynı durum diğer yaş grupları için de geçerlidir. Pedagoji öğretmenlerin yaşa göre dil öğretim tekniğini belirlemesini sağlar. Çocuklar için İngilizce eğitimlerinde yaşa göre materyal ve kaynak kullanarak çocukların dil öğrenmesi hızlandırmaktadır.

 

 

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir